Tilbake til alle rapporter

Gjerdet er kjørt ned.

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:32, onsdag 11 mai 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gjerdet er kjørt ned ved trafikkulykke i fjor som må repareres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:56, onsdag 8 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?