Tilbake til alle rapporter

Store hull i vegbanen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:11, man. 28 november 2011

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Store hull i vegbanen like ved Røde Kors hytten, man må kjøre sikksakk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?