Tilbake til alle rapporter

Dårlig arbeide

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:23, ons. 9 mars 2011

Sendt til Rælingen 2 minutter senere

Jeg har tidligere meldt ifra om hull i veien utenfor "Snus&Snacks" kiosken i sanbekkveien. Her var det gravearbeide for en tid siden og de gjorde en dårlig jobb med å sette veien tilbake i stand. Nå er det masse hull der, og farlige situasjoner oppstår! Det er rett ved gangfelt og en sving, så når folk svinger unna hullet er det farlig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter