Tilbake til alle rapporter

Glatt og is i bakken

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:55, tir. 24 januar 2012

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Når det er vinter og snø er det daglige problemer i bakken ved Stathelle kirke. Bilene kommer ikke inn på vei 352 ,de får å problemer i bakken ved Stathelle kirke. Begynner å slurre/spinne, må rygge, mange i kø bak og det blir kaos i bakken. Fint om man kunne strø eller salte i denne bakken for å ungå farlige situasjoner

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter