Tilbake til alle rapporter

Blindvei skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 19:07, man. 20 februar 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 3 minutter senere

I enden av lyngmoveien nord burde det bli satt opp blindvei skilt,er biler nesten daglig som kjører bort i enden der å snur

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:58, man. 19 mars 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:23, man. 16 april 2012

  • Har fått opp veinavn skilt,men ikke blindvei skilt,blåbærstien heter det her i enden...

    Publisert anonymt 20:23, man. 16 april 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:24, man. 14 mai 2012

  • Heter blåbærstien her nå,er biler daglig som snur i gårdsplassen vår,og det er jeg mektig lei...

    Publisert anonymt 21:24, man. 14 mai 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter