Tilbake til alle rapporter

Farlige busslommer

Rapportert i kategorien Trær av Jostein Luka 16:23, man. 27 februar 2012

Sendt til Grue 1 minutt senere

Vegetasjon for nær vegen ved avkjøring til boligfeltet. Skaper farlige situasjoner ved busslomme. Skogen må fjernes på sydsiden av vegen, slik at billistene får oversikt over avkjøring og busslommer mye tidligere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er videresendt til Statens vegvesen som ansvarlig for denne vegen.

    Sendt inn av Dag Haugen 12:14, man. 5 mars 2012, markert som fikset

  • Busslomme som ligger rett overfor innkjøring til
    boligfelt,er ikke synlig fra noen kant, før du passerer den. Stor skog like inntil veien skaper farlige situasjoner. Hvis man kan rydde langs vegene med hensikt å se større dyr, så burde man vel kunne rydde langs veg og busslomme, slik at man bl.a ser barn som kommer av skolebussen.

    Sendt inn av Jostein Luka 23:52, man. 26 mars 2012, åpnet på nytt

  • Har snakket med melder

    Sendt inn av Dag Haugen 10:41, tor. 20 september 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter