Tilbake til alle rapporter

Løse fortauskanter

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:02, tor. 15 mars 2012

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

På Larkollveien gjennom "sentrum" av Larkollen ved hus nr. 815, 817 og 819 er det et parti med 50-60 meter med løse fortauskanter som tildels ligger hulter til bulter helt inntil kjørebanen. Det har også forekommet at sten fra stenfylling i tomtegrensen på ovennevnte eiendom har rullet ut i veibanen da disse stenene er runde og lett ruller ut av stenfyllingen. Disse løse elementene gir meget farlige trafikksituasjoner spesielt for mopedister/syklister som blir "presset" mot stenene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter