Tilbake til alle rapporter

Utvasking av veibanen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:32, tor. 29 mars 2012

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 3 minutter senere

Som i fjor, blir nå Ringveien "utvasket" i forbindelse med (store) nedbørsmengder. Grusen blir vasket nedover "Bakken" (mellom Ringveien 5A og 5B), og det dannes dype grøfter i selve veibanen (trafikkfarlig). Noe må gjøres, ellers "mister" vi den lille grusen som er i veibanen: Ingen grøfter som kan lede vannet bort. I tillegg er det problem i HELE Ringveien med elendig veibane ...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vegen ble skrapet (grus) for et par dager siden (24.04.12?), og er ganske OK nå (men blaut!!).

    Publisert anonymt 12:18, tor. 26 april 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter