Tilbake til alle rapporter

Øydelagd bom

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Fortau/gangstier av Kyrre Aasen Rogne 11:58, man. 9 april 2012

Sendt til Ålesund og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Bommen er ikkje reparert etter episoden med vegvalsa.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bommen som sperrer innkøyringa til gangstien ved Lillevannet,ved slusene, vart øydelagd av ei vegvalse for ei tid tilbake. Den er enno ikkje reparert.

    Sendt inn av Kyrre Aasen Rogne 09:13, tir. 10 april 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter