Tilbake til alle rapporter

Alle gatelys slukket

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:51, ons. 9 mars 2011

Sendt til Time 4 minutter senere

Alle gatelys er slukket i Kolhaug, Bryne. Når skal vi få igjen lyset eller få informasjon om dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga er registrert i Time kommune sitt sakssystem, og vil bli handtert innanfor ordinær prioriteringsrekkefølgje.

    Sendt inn av Anja Gåsland 09:54, tir. 15 mars 2011

  • Alle gatelysene er nå byttet. Virker fint nå.

    Publisert anonymt 16:25, tor. 7 april 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter