Tilbake til alle rapporter

Feilplasserte rør

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:11, ons. 16 mai 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 3 minutter senere

I tilknytning til krysset der Einarsrud vegen dreier sørover og det er er muli gå kjøre nordover til Holt ble det for ca. to år siden byttet to rør fordi de gamle sementrørene var ødelagt. De nye rørene ligger tilsynelatende høyere enn de gamle, noe som fører til at en del av min eiendom blir stående konstant under vann, noe den ikke gjorde før. Det hadde vært svært ønskelig å få lagt rørene litt dypere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal se på det så fort vi kan

    Sendt inn av Dag Haugen 16:36, ons. 16 mai 2012

  • Har vært i kontakt med melder

    Sendt inn av Dag Haugen 10:43, tor. 20 september 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter