Tilbake til alle rapporter

Stikkrenne

Rapportert anonymt 11:58, man. 4 juni 2012

Sendt til Molde og Møre og Romsdal 1 minutt senere

Bildet viser en stikkrenne som bør få en "kyndig vurdering" snarest mulig! (GPS: 62-46-35N, 7-38-56Ø)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Umiddelbart etter at saken ble rapportert første gang, fikk jeg tilbakemelding fra Molde kommune v/Ulvund om at det er Statens vegvesen som er ansvarlig myndighet her. Utover det har jeg hverken hørt eller sett noen "aktivitet" vedr. saken.

    Publisert anonymt 12:34, lør. 7 juli 2012

  • Det har så langt (meg bekjent) ikke vært noen aktivitet på stedet vedrørende denne saken.

    Publisert anonymt 16:10, man. 6 august 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter