Tilbake til alle rapporter

Skjemmende gamle ledninger

Rapportert i kategorien Universell utforming anonymt 10:44, ons. 13 juni 2012

Sendt til Drammen mindre enn et minutt senere

Vi har en del skjemmende gamle ledninger på kryss og tvers i gata vår og rundt husene. Er det noen av de som kan fjernes? Flere av ledningene som går inn til huset vårt er klippet av ved husveggen, så det er tydelig at ikke alt er i bruk lenger. Er det noe planer om å legge noe i bakken? Mange i gata holder på å pusse opp husene sine og dette ødelegger en del av helhetsinntrykket. Legger ved et bilde av huset vårt. Mange av ledningene går rett foran stuevinduet vårt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:00, ons. 11 juli 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter