Tilbake til alle rapporter

Sauer på veien

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Anders Amundsen 21:44, tor. 14 juni 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Fosnes 1 minutt senere

Sauer er sluppet på beite langs RV769 fra avkjøring til Jøa og inn mot Vemundvik. Problemet er at det mangler skilting retning Namsos

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter