Tilbake til alle rapporter

Stålrør stikker opp

Publisert av Pål Erik Jensen 00:09, lør. 23 juni 2012

Sendt til Nedre Eiker og Buskerud 1 minutt senere

Rett utenfor Såsengata 16 stikker det opp et 3" stålrør ca.4-5cm av asfalten i innkjørselen til eiendommen. Er bare et tidsspørmål før noen ødelegger bildekkene sine

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Men ikke av kommunen... Problemet ble løst av eier til eindommen. Røret ble kuttet

    Sendt inn av Pål Erik Jensen 08:02, man. 23 juli 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter