Tilbake til alle rapporter

Glass og løst metallrekkverk

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Fortau/gangstier av Trond Solem 12:38, man. 27 august 2012

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det ser ut til at et kjøretøy har ødelagt deler av autovernet, og samtidig knust noe av glass på sitt eget kjøretøy. Dette har ført til et løst metallrør med skarpe kanter samt en god del glass på gang- og sykkelveien. Dette burde rettes opp og feies opp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er ikke 100% sikker at saken er løst helt, men kommunen ringte meg direkte og skulle - etter en forkalring av sted - sende en mann for å kikke på det og rette opp.

    Sendt inn av Trond Solem 13:39, man. 24 september 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter