Tilbake til alle rapporter

Fulle søppelkasser på lekeplass

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Forsøpling av Trond Solem 12:35, man. 27 august 2012

Sendt til Holmestrand 4 minutter senere

Det står to smekkfulle gamle søppelkasser på lekeplassen mellom Markveien og Neperudveien. Vet ikke om dette er kommunal grunn eller ikke, men de burde uansett tømmes eller fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen kontaktet meg direkte.

    Sendt inn av Trond Solem 13:38, man. 24 september 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter