Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 07:16, tir. 4 september 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Rissa 4 minutter senere

FV 201 er i dårlig stand med store hull. Veien brukes daglig av store og tunge landbruksmaskiner. Gammel asfalt som har fått permanent vaskebrett og hull. Det har blitt dannet en bekk rett over veien pga nedbør. Denne graver seg dypere og dypere. Elendige kjøreforhold. Mange kjører sikk sakk for å unngå hullene, og det gir farlige situasjoner. Utbedring må skje snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:44, tir. 2 oktober 2012

  • Veien har permanente hull og vaskebrett på store deler av strekningen.
    Veien må grundig utbedres. Nå har Mesta bare sluppet en klatt asfalt her og der.

    Publisert anonymt 08:44, tir. 2 oktober 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter