Tilbake til alle rapporter

Ødelagt kumlokk

Publisert av Tore Bernhard Müller 13:52, tir. 25 september 2012

Sendt til Lørenskog og Akershus 2 minutter senere

Sort plastlokk på kum for elektriske installasjoner eller fiberanlegg(?) er ødelagt, så innholdet er ubeskyttet. Kummen er lokalisert mellom gangvei langs Nordliveien og et gjerde til Løken felles sameie(boligblokker) få meter Øst for fotgjengerfeltet ved krysset Nordliveien - Losbyveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:32, tir. 23 oktober 2012

  • Foreløpig er det bare lagt en tom pall over kum-åpningen. Merk at dette ikke er et problem for publikum, så lenge installasjonene i kummen fungerer.

    Sendt inn av Tore Bernhard Müller 14:32, tir. 23 oktober 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter