Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Espen Bråten 07:36, tir. 6 november 2012

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 9 minutter senere

Flere har fått ødelagt bilene sine på dette stedet. Det har blitt lappet mange ganger der men samme hullet dukker opp igjen. Fiks det skikkelig engang for alle

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble nyasfaltert i fjor

    Sendt inn av Jon Inge Seim 10:52, søn. 28 april 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter