Tilbake til alle rapporter

Ødelagt kumlokk

Rapportert anonymt 17:26, søn. 2 desember 2012

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 3 minutter senere

Kumlokket i veigrøfta er ødelagt, så mye at et lite barn eller dyr kan gå igjennom! Siden det ikke er fortau denne strekningen, benyttes nettopp denne veikanten av fotgjengere!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilde av det ødelagte kumlokket

    Publisert anonymt 12:02, man. 3 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:23, man. 31 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:02, søn. 28 april 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:27, tir. 28 mai 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter