Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Bentzen 19:19, ons. 16 januar 2013

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

De fleste gatelys i området mellom butikken, Øreåsen skole og Øreåsen barnehahage(torget) virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:45, fre. 15 februar 2013

  • Dette problemet er nå løst.

    Sendt inn av Frode Bentzen 19:52, tor. 14 mars 2013, markert som fikset

  • Ikke gatelys i øreåsvn oggangog sykkelsti myravn det har hvært borte i ca 14 dager

    Publisert anonymt 23:19, søn. 16 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter