Tilbake til alle rapporter

Snørydding på gangveg

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 09:41, ons. 30 januar 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 3 minutter senere

Gangvegen fra hjørnet ved Thoresenplassen og til Skaslien blir akt for dårlig brøytet i forhold til andre gangveger. Ønsker en bedring på dette, da det er mange som bruker også denne delen av gangvegsystemet i kommunen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det skal i utgangspunktet være samme kvalitet på brøytingen på alle fortau. Vi skal følge opp saken.

    Sendt inn av Dag Haugen 08:38, fre. 1 februar 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter