Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Solfrid Ruud 22:35, lør. 23 februar 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 5 minutter senere

Lampe mellom nr.32 og 34 i Holtegutua kommer i 1 time for så å bli mørk resten av natta.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er IKKE løst

    Sendt inn av Solfrid Ruud 22:13, fre. 25 oktober 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter