Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:26, lør. 16 mars 2013

Sendt til Gjesdal og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys i Nordhagen har ikke vært på de siste 12 dagene. Dette har vært et problem som har gjentatt seg flere ganger. Gatelyset blir fikset for en periode, før det blir mørkt igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:09, søn. 14 april 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter