Tilbake til alle rapporter

Fv. 721 asfalt i 2012, slik i 2013. Var vel derfor reasfalt. Bør ha 100 m masseutskifting

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei av Even Inge Nesje. Faleide6783 Stryn 19:37, fre. 12 april 2013

Sendt til Stryn og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Vart jamna og reasfaltert i 2012 pga problem med at midten i det aktuelle området hever seg i forhold til sidene. Stadig tilbakevendande problem ca 70-100m. Samme tendens 200 m lenger oppe, men då meir som eit punkt. Einaste løysing er å skifte underlagsmasse. Bilane tar ned i til slutt og det tar som regel ikkje so lang tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter