Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Anders Amundsen 23:36, fre. 12 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Fosnes 4 minutter senere

Stort hull i veien, stolper er satt opp som varsel, men dette hjelper lite, da stolpene gjør det trangt og hullet bli bare større for hver dag. Dette er ca. Ved nordbotnvatnet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Stolpene er flyttet, slik at det er bedre plass og bedre skilting er satt opp. Ville fulgt med dette hullet, da det fosser vann ut av det.

    Sendt inn av Anders Amundsen 16:08, man. 15 april 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter