Tilbake til alle rapporter

Høye hekker

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:58, tor. 25 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 2 minutter senere

I dette området er det to uoversiktlige 90 graders svinger med høye hekker. Her passerer mange barn når de skal gjennom Danskerud for å ta seg til skolen i Kroer. Vi har flere ganger opplevd farlige situasjoner når det kommer biler her. Vi ønsker hekkene som skymmer sikten klippes ned her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter