Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei av Christian Borchgrevink-Vigeland 14:59, fre. 3 mai 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 1 minutt senere

Midt i vei. Skummelt for syklister. Utenfor innkjøring til Granåsen Barnehage. Det er også et stygt hull midt på parkeringsplassen foran barnehagen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:55, tir. 4 juni 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:43, tir. 2 juli 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:21, ons. 31 juli 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:48, ons. 28 august 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter