Tilbake til alle rapporter

Huller i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Alf Olav Frog 17:26, ons. 15 mai 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 4 minutter senere

Flere langsgående huller og renner i Skråtorpveien på høyre side når man kjører oppover i retning mot Karlshus. Spesielt fra avkjøringa til Stubben og 100 meter oppover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:54, ons. 19 juni 2013

  • Hullet er fremdeles ikke fylt.

    Sendt inn av Alf Olav Frog 05:54, ons. 19 juni 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:29, tor. 18 juli 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:07, ons. 4 september 2013

  • Ikke fiksa enda.

    Sendt inn av Alf Olav Frog 22:03, tir. 3 desember 2013

  • Denne veistubben fikk ca 400 meter ny asfalt i sommer, så nå er veien god som ny! BRA JOBBA!

    Sendt inn av Alf Olav Frog 00:03, lør. 27 september 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter