Tilbake til alle rapporter

Stengsler på gangvei (Dalskleiva)

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:40, tor. 16 mai 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 5 minutter senere

Betongklosser som skal hindre kjøring på gang-/sykkelvei (Dalskleiva) er ikke plassert sånn at de hindrer trafikk. Dette pga brøyting i vinger. Bør flyttes da dette er skolevei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Betonkloss på plass. Dog, måtte en telefon til da...

    Publisert anonymt 15:39, tor. 27 juni 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter