Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys på Lohneveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne Berit M Røsstad 08:31, ons. 5 juni 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Gatelysene virker ikke langs deler av Lohneveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søgne kommune har satt bort vedlikeholdet av kommunale vei- og gatelys til Otera.

    Din melding er registrert på oversikten over feil som sendes til Otera for utbedring.

    Mvh Servicetorget, Søgne kommune.

    Sendt inn av Servicetorget 08:51, ons. 5 juni 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Anne Berit M Røsstad 09:42, ons. 3 juli 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter