Tilbake til alle rapporter

Løst kummlokk

Rapportert anonymt 20:41, tor. 27 juni 2013

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Etter asfalteringen i langveien har et kummlokk løsnet,når biler kjører over slamrer det noe forferdelig. Synes egentlig det er litt rart at det ikke er fikset (egenkontroll-kvalitetskontroll).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:14, tor. 25 juli 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:35, tor. 22 august 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter