Tilbake til alle rapporter

Nedløpsrenner

Publisert av Svein Dyrnes 20:26, ons. 21 august 2013

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Under "Viadukten" er nedløpsrenner fra brua ikke i funksjon. Delvis er de "koblet" fra hverandre og noen er falt ned. Går man der når det regner så er det som en dusj når alt vannet fra brua skal ned. Problemet er på "kirklandssiden". Dette er nok et enkelt problem for Statens vegvesen, - sett i gang så vi får det i orden før høsten og ruskværet. På forhånd takk. Med hilsen Svein Dyrnes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Svein Dyrnes 21:45, ons. 18 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter