Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Geir Åge 11:51, ons. 4 september 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 3 minutter senere

Gatelysene i veien forbi finnetunet (sundtveien) fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvis dere har fikset det er det antakelig løst. Jeg har rapporter problemet på vegne av mine foreldre.

    Sendt inn av Geir Åge 20:37, lør. 12 oktober 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter