Tilbake til alle rapporter

Glasskår på sykkelvei

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Sykkelveier av Henrik Mauroy 19:55, ons. 25 september 2013

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Ligger glasskår på veien svært uheldig plassert pga som syklist må man holde lengst ut mot høyre på vei mot en tunnel, for å ikke treffe raske syklister som kommer imot.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:05, tor. 24 oktober 2013

  • Mitt inntrykk er at Skedsmo kommune lukket øynene for dette tilfellet og ventet på at sykkelsesongen skulle ebbe ut. Da kan heller glasskårene feies opp sammen med blader og annet bøss til våren.

    Sendt inn av Henrik Mauroy 11:05, tor. 24 oktober 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter