Tilbake til alle rapporter

Veltet skilt fylkesvei 89

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Lars D. 17:50, ons. 16 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 5 minutter senere

Skilt på trafikkøy ved rundkjøringen på Landheim, fylkesvei 89 er blitt påkjørt. Fundament har også blitt revet opp. Har ligget slik en stund og bør snart settes opp igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltet er blitt satt på plass igjen.

    Sendt inn av Lars D. 20:19, lør. 26 oktober 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter