Tilbake til alle rapporter

Dårlig kvalitet på veidekket og veikroppe

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:34, man. 21 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Halsa mindre enn et minutt senere

Asfalten er hullete og iflere plasser helt borte. Bakgrunnen for den største slitasjen en er at telehiv om vinteren som gjør at de som brøytet tar med seg asfalten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:37, tir. 19 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter