Tilbake til alle rapporter

Slukte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kenneth harbak 21:09, man. 28 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne mindre enn et minutt senere

Det er ikke lys i gatelampene fra rundkjøring ved "stokkebroa" og ned til høllen (fylkesveiene)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet meldes videre til Otera i forbindelse med neste vedlikeholdsrunde.

    Mvh Servicetorget, Søgne kommune

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 09:32, tir. 29 oktober 2013

  • Det er heller ikke gatelys på Årosveien og i Giskedalen. Helt topp til Halloween, men kjekt om det fixes etterpå.

    Publisert anonymt 13:17, tor. 31 oktober 2013

  • Det vil bli foretatt ordinær vedlikeholdsrunde i Søgne kommune i løpet av de nærmeste ukene.

    Mvh Servicetorget, Søgne kommune

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 14:43, tor. 31 oktober 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kenneth harbak 22:09, man. 25 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter