Tilbake til alle rapporter

Treigt lysskifte

Rapportert i kategorien Trafikklys av Birgit Moe 17:04, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Steinkjer mindre enn et minutt senere

Når man kommer fra Amfi og skal nordover Kongens gate skifter ikke lyset før det har kommet en bil fra nord mot sør. Håpløst å vente så lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ble fikset rett før jeg sendte melding her. Og alt er i skjønneste orden :-)

    Sendt inn av Birgit Moe 18:07, tor. 31 oktober 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter