Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn-Tore Thomassen 08:43, ons. 30 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 2 minutter senere

Gatelys er mørkt ved jøraholmen 10

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fremdeles mørkt

    Sendt inn av Bjørn-Tore Thomassen 15:18, fre. 22 november 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:59, ons. 18 desember 2013

  • Det er nå 3 lys som er mørk

    Sendt inn av Bjørn-Tore Thomassen 09:59, ons. 18 desember 2013

  • Gikk utrolig lang tid fra saken første gang ble meldt direkte til kommunen før problemet ble løst

    Sendt inn av Bjørn-Tore Thomassen 10:01, ons. 15 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter