Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Albert Hendrik Sijtsema 20:35, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sør-Aurdal 5 minutter senere

Gatelyset krysset Stabelvegen/Prestegårdsvegen har vært "svart" en stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble nok litt overrasket. To dager senere var gatelyset i orden igjen.

    Sendt inn av Albert Hendrik Sijtsema 21:08, tir. 26 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter