Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 05:36, ons. 27 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lier 3 minutter senere

Midterste gatelys på gangstien mellom Svendsekroken og Ringveien har sluknet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:14, ons. 25 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:08, ons. 22 januar 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:42, ons. 19 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter