Tilbake til alle rapporter

Feil gatenavn, skal være Arntstuvegen

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Veinavn-skilter av Arne G Hallheim 06:37, man. 2 desember 2013

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Gatenavnskiltet i krysset Getzvegen og Arntstuvegen har feil navn på skiltet, det mangler en T (se bildet).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:36, tor. 2 januar 2014

  • Gatenavnskiltet er byttet

    Sendt inn av Arne G Hallheim 11:18, tir. 7 oktober 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter