Tilbake til alle rapporter

Fartsdump

Publisert av Sebastian Linde Hakimi 11:11, fre. 6 desember 2013

Sendt til Buskerud og Drammen 4 minutter senere

Dette gjelder fartsdumpen i starten av Veslebakken, krysset ved Skogliveien. På vinterstid bringer denne fartsdumpen problemer, ved at det blir vanskelig å få fart til å klare Veslebakken. Jeg mener dumpen er for nært bakkens begynnelse, og har derfor erfart at mange har problemer med å komme seg opp. Man må bremse helt ned, for så å prøve å samle fart samtidig som man er i en oppoverbakke. Dette er meget vanskelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter