Tilbake til alle rapporter

Farlig veibane

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Mona Larsen 21:33, ons. 25 desember 2013

Sendt til Sørreisa og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Farlig sporete veibane i Grunnreis

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:29, ons. 22 januar 2014

  • Fremdeles sporete og farlig vegbane ved Grunnreis. Jeg med flere, har opplevd å få sleng på bilen i dette området.

    Sendt inn av Mona Larsen 23:29, ons. 22 januar 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Mona Larsen 08:17, tor. 20 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter