Tilbake til alle rapporter

Tett sluk, dyp vanndam

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Lars Nustad 21:11, tor. 2 januar 2014

Sendt til Horten 4 minutter senere

I bunnen av dumpa, ved Drasundveien 26, og borettslaget, er sluket tett. Dette medfører en 20 cm dyp dam, det ikke er mulig å gå rundt pga hekk og steinmur på hver side av veien. Dammen blir værende mange timer etter regnfallet har stoppet. Sluket har vært tett i mange måneder nå. Ungene kommer ikke forbi uten å bli svært våte på bena.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ut til at sluket er åpnet.
    Bra!

    Sendt inn av Lars Nustad 21:04, tir. 4 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter