Tilbake til alle rapporter

Ustabilt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:41, tir. 7 januar 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sel 4 minutter senere

Lys går ofte ikke på før lenge etter det er mørkt og er slokket tidlig om morgenen før beboere skal gå til jobb/skole. Dette er spesielt utfordrende på dette glatte føret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:07, tir. 4 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter