Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukker for tidlig

Rapportert i kategorien Gatelys av Christer Nordeng 21:46, tor. 16 januar 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Gatelysene i Dr Wefrings veg 16-22 + ved leiligheter slukker kl 7 på morgenen. Da er det fortsatt veldig mørkt. Lysene i nr 2-10 lyser lenger og disse burde vært synkronisert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Christer Nordeng 08:34, søn. 16 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter