Tilbake til alle rapporter

Gatelys langs RV2

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Tuer 11:15, tir. 28 januar 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 4 minutter senere

Gatelys fra Namnå og nordover langs RV2. Bare hver 3. lampe lyser. Resten er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Melding er vidersendt til Statens vegvesen

    Sendt inn av Dag Haugen 15:42, tir. 28 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter